„Obelinės“ sporto renginių rezultatai

Naktinis krepšinis 3×3

Iš viso dalyvavo 13 komandų: 4 iš Rokiškio, 6 iš Obelių, Kazliškio, Panemunėlio ir Dusetų. Nugalėjo Panemunėlio FAZĖ, antri – LKK iš Obelių, treti – PARTIZANAI iš Obelių.

Paplūdimio tinklinis 2×2

Turnyre dalyvavo 21 komanda. 1 lyga – 6 komandos, 2 lyga – 15 komandų. Turnyre dalyvavo komandos iš Obelių, Rokiškio, Skemų, Panevėžio, Ukmergės, Vilniaus.

1 lyga: 1 vieta – Rokiškis (Justas Laužadis ir Laimonas Puriuškis, Rokiškis), 2 vieta – neturintys kamuolio (Andrius Burnickas ir Romas Laužadis, Rokiškis), 3 vieta – „Grikiai“ (Arnas Narbutavičius ir Julius Strioga, Ukmergė).

2 lyga: 1 vieta – I @ D (Ieva Kaškelytė, Darius Tamošiūnas, Panevėžys), 2 vieta -„Nesvarbu“ (Gabrielė Baltrūnaitė ir Dovydas Raupys, Rokiškis), 3 vieta – „Audra“ (Gita Čečienė ir Audrius Paslauskas, jungtinė Rokiškio ir Panevėžio komanda).

Turnyro nuotraukos: https://www.flickr.com/photos/gabrytuokis/

URuvwRK6h-oqmL1vmbFuLrOC_TZl_k7DPlQIqaiTyHo,Lr6l-6guJe4FPc0DC_7FWYTpaA4IY7gU6I4X-lbqVdM

Naktinio smiginio varžybos

Iš moterų laimėjo Diana Streikuvienė, antra – Solveiga Paukštytė, trečia – Vida Žaržojienė (iš viso dalyvavo 9).

Iš vyrų nugalėjo Algirdas Kuklierius, antras – Tadas Karosas, trečias – Deivydas Mitalauskas (iš viso dalyvavo 29).

Obelių miesto Valso vakaras

Karaliumi nominuotas Rimvydas Pupelis ir jam įteikta didžiulė taurė.

Karalienėmis tapo net dvi – Diana Streikuvienė ir Silvija Degutytė.

Share Button

Obeliečiai puikiai pasirodė tinklinio varžybose

XI-ųjų Rokiškio rajono

SENIŪNIJŲ

SPORTO ŽAIDYNIŲ VARŽYBŲ

2015 m. gegužės 30 dienos

Parko tinklinio varžybų rezultatai

Moterys

Eil. Nr.

Seniūnija

Vieta

Taškai

1

Jūžintų

I

10

2

Obelių

II

9

Vyrai

Eil. Nr.

Seniūnija

Vieta

Taškai

1

Obelių

I

10

2

Jūžintų

II

9

3

Kazliškio

III

8

4

Juodupės

IV

7

Bendrakomandiniai rezultatai

Eil. Nr.

Seniūnija

Taškai

Vieta

1

Juodupės

113

I

2

Kazliškio

88

II

3

Obelių

87

III

4

Jūžintų

74

IV

5

Kamajų

36

V

6

Rokiškio miesto

35

VI

7

Rokiškio kaimiškoji

31

VII

8

Kriaunų

8

VIII

9

Pandėlio

Nedalyvavo

10

Panemunėlio

Nedalyvavo

Share Button

Obelietės puikiai pasirodė seniūnijų krepšinio varžybose

Šeštadienį obelietės dalyvavo seniūnijų varžybose.

Krepšinio varžybose 3×3 senjorių grupėje Obelių senjorės Jolanta Paukštienė, Oksana Antonova ir Lina Varnaitė iškovojo I vietą!

3×3 jaunių grupėje obelietės (Lina Varnaitė, Jolanta Paukštienė, Oksana Antonova) iškovojo  II vietą!

Rezultatų lentelė

MOTERYS

Eil. Nr. SENIŪNIJA VIETA TAŠKAI
1 Juodupės I 10
2 Obelių II 9

VYRAI

Eil. Nr. SENIŪNIJA VIETA TAŠKAI
1 Kazliškio I 10
2 Juodupės II 9
3 Rokiškio miesto III 8

SENJORĖS

Eil. Nr. SENIŪNIJA VIETA TAŠKAI
1 Obelių I 10
2 Juodupės II 9

SENJORAI

Eil. Nr. SENIŪNIJA VIETA TAŠKAI
1 Kazliškio I 10
2 Juodupės II 9
3 Rokiškio miesto III 8
Share Button

Rokiškio rajono seniūnijų sporto žaidynių rezultatai

 2015 m. gegužės 16 d.

SMIGINIS

Eil. Nr. SENIŪNIJA VIETA TAŠKAI
1 Juodupės I 10
2 Kamajų II 9
3 Rokiškio kaimiškoji III 8
4 Obelių IV 7
5 Jūžintų V 6
6 Kazliškio VI 5

VIRVĖS TRAUKIMAS

Eil. Nr. SENIŪNIJA VIETA TAŠKAI
1 Jūžintų I 10
2 Kazliškio II 9
3 Juodupės III 8

SENIŪNŲ TRIKOVĖ

Eil. Nr. SENIŪNIJA VIETA TAŠKAI
Individ Bendra
1 Aldona Žekienė (Obelių) I     (m.) III 8
2 Audronė Baltuškaitė (Jūžintų) II   (m.) IV 7
3 Dalia Janulienė (Rokiškio kaim.) III  (m.) V 6
4 Valdas Adamonis (Juodupės) I     (v.) I 10
5 Algirdas Kulys (Kazliškio) II    (v.) II 9
Share Button