Press "Enter" to skip to content

Obeliuose viešėjo Lietuvos estrados primadona Nijolė Tallat-Kelpšaitė

Lapkričio 23 dieną 15 valandą Obelių bibliotekoje buvo minima suaugusiųjų mokymosi savaitė „Mokymosi galia ir žavesys“. Šia proga į biblioteką atvyko dainininkė, viena ryškiausių Lietuvos estrados žvaigždžių, dažnai vadinama Lietuvos estrados primadona Nijolė Tallat-Kelpšaitė. Į muzikinę-literatūrinę popietę susirinko būrys žiūrovų, kurie ją sutiko garsiais plojimais.
Renginį pradėjome pristatydamos šios popietės viešnią. Klausytojams buvo paminėti svarbiausi dainininkės gyvenimo periodai, susiję su muzikinės karjeros pradžia, dainavimu profesionaliuose kolektyvuose ir kt. Kartu pasidžiaugėme, kad dainininkė jau per 50 metų dainuoja scenoje ir per šį laiką buvo įvertinta, apdovanota už įvairius nuopelnus. Dainininkė didžiuojasi, kad 1992 m. jai teko garbė tapti trečiąja Antano Šabaniausko premijos laureate. Literatūrinėje popietės dalyje pristatėme Nijolės Tallat-Kelpšaitės 2005 m. išleistą knygą „Jį pripažino laikas“. Dainininkė pasakojo, kaip kilo mintis ją parašyti, dalinosi mintimis apie knygoje aprašomus žmones.
Toliau tęsėme popietę, pristatydamos dar vieną knygą, prie kurios leidimo prisidėjo dainininkė. Knygoje „Lietuvėle tu mana, ištisai žalia lanka. Antano Ignatavičiaus gyvenimo lyrika“, yra keletas eilėraščių apie Obelius. Juos parašė Nijolės Tallat-Kelpšaitės vyras Antanas Ignatavičius, kilęs iš Obelių. Skaitydama eiles dainininkė pasidalino gražiais ir maloniais prisiminimais apie savo mylimą vyrą.
Po jaukios ir atvirumo kupinos literatūrinės popietės dalies prasidėjo muzikinė, kurios su nekantrumu laukėme visi. Dainininkė savo gerai žinomomis dainomis visus privertė linguoti ir ploti. Gausiausiais plojimais palydėta daina „Alyvos žydės“. Popietės pabaigoje viešnia visiems atėjusiems palinkėjo sveikatos ir laimės. Dėkodami už šį šiltą ir gražų susitikimą stiprios sveikatos dainininkei linkėjome ir mes. Nijolę Tallat-Kelpšaitę sveikino ir susirinkę žiūrovai. Simbolinį obuolį įteikė Obelių seniūno pavaduotoja Aldona Žėkienė. Po sveikinimų visi norintys skubėjo įsigyti dainininkės knygų, DVD kompaktinį diską su autografu.
Klausytojai buvo kviečiami pratęsti susitikimą su Nijole Tallat-Kelpšaite bibliotekoje prie arbatos puodelio.
Už visokeriopą pagalbą ir paramą rengiant popietę dėkojame Obelių lopšeliui-darželiui ir meno vadovui Zenonui Žėkui.

Gražina Deksnienė, Dovilė šimėnaitė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *