Press "Enter" to skip to content

Obeliečiai klausėsi koncerto, naujoje aikštėje uždegė didelio adventinio vainiko pirmą žvakę, muziejuje apžiūrėjo 2 parodas ir vaišinosi arbata

Sekmadienį Obeliuose buvo nuostabi diena: Advento pradžios Mišios, solistės Jolantos Stumbrienės klasikiniai kūriniai ir aktoriaus Ferdinando Jakšio spektaklis bažnyčioje, Advento vainiko žvakės uždegimas naujoje miesto aikštėje, muziejuje vykstančių net 2 parodų, ekspozicijų lankymas, pokalbiai prie arbatos puodelio. Obelių bendruomenės centras dėkoja visiems geradariams, paaukojusiems paminklo statybai. Bendra suma yra 1 115 litų. Šį renginį rėmė Vilniaus rokiškėnų klubas „Pragiedruliai“ pirmininko pavaduotojas Algis Narutis.

Iš sostinės atvykę svečiai nuoširdžiai džiaugėsi, kad Obeliuose yra taip gražu ir įdomu.

 

„Gimtojo Rokiškio”, Donato Smalinsko, Jolantos Paukštienės ir Violetos Kazlauskienės nuotr.

3 Komentarai

 1. Jonas Bareikis,Ukmergės meno mokyklos mokytojas
  Jonas Bareikis,Ukmergės meno mokyklos mokytojas 2014-12-08

  Džiugu,kad Obelių krašto šviesuoliai suprato išskirtinio monumento Birželio sukilimo dalyviams ir visiems žuvusiems už Lietuvos laisvę atstatymo būtinybę.Monumentas padės ugdyti pilietiškumo,tautiškumo jausmus,skatins savanorystę.Malonu,kad atstatymo iniciatoriai p.D.Smalinskas,Vilniaus rokiškėnų klubas ir kiti,nepagailėjo jėgų ir laiko organizuojant labdaros renginius,lėšų,savo iniciatyvumu sugebėjo uždegti kitus.Ačiū!

 2. Obeliai.eu redakcija
  Obeliai.eu redakcija 2014-12-10

  Gerb. Jonai,

  ačiū Jums už gražius žodžius. Kviečiame atvykti į Obelius ir per kitas šventes. Lauksime Jūsų.

 3. Kraštietė Jolanta Stumbrienė
  Kraštietė Jolanta Stumbrienė 2014-12-11

  Obelių miestelio paminklo 1941 m. birželio sukilimo dalyvių ir sovietinio teroro aukų atminimui atstatymas – tai reikšmingas įvykis ne tik obeliečių, bet ir šalies žmonių kultūriniame ir istoriniame gyvenime. Reikia tik džiaugtis neblėstančia paminklo atstatymo iniciatorių ugnele, džiugu, kad prie šių darbų prisidėjo ir nemažai rėmėjų.
  Šis paminklas, tai tautos meilės išraiška tiems, kurie dalyvavo šalies istoriniuose įvykiuose. Lenkiame galvas už jų ryžtą ir pasiaukojimą. Džiugu, kad obeliečiai pagaliau turi atstatytą paminklą, kurį tikrai labai verta pamatyti ir pajusti jo paskirtį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *