Press "Enter" to skip to content

Visus kviečiame skelbti, rašyti, kurti, fotografuoti.

Praėjusių metų rugsėjo pradžioje oficialiai pradėjo veikti interneto svetainė Obeliai.eu, o dabar visus vėl kviečiame bendradarbiauti.

Per tą laiką stengiamės, kad Jus pasiektų pati naujausia informacija: skaitėte įvairius skelbimus, sveikinote mokytojus ir policininkus profesinės šventės proga, linkėjote ramybės per Mirusiųjų dieną, matėte žinutes ir nuotraukas iš renginių, aikštės talkų, džiaugėtės gerais darbais, pakvietėme fotografuoti rudenėjančios Lietuvos vaizdus, džiaugėtės buvusių kraštiečių eilėmis, nuotraukomis, filmu, sveikinote  Kalėdų ir Naujųjų metų proga, minėjote Sausio 13-ąją, rinkote praėjusių metų įvykį.

Norėjome atspindėti visų obeliečių norus ir pageidavimus. Istorijos skyrių pildome naujais faktais apie muziejų, bažnyčią ir lankytinais objektais. Per tą laiką keitėme svetainės dizainą, ją gerokai praplėtėme, atsirado daugiau skyrių. Matote ir renginių kalendorių, netgi žinote, koks oras yra Obeliuose.

Svarbu tai, kad svetainę lanko ne tik Lietuvos, bet Latvijos, Ispanijos, JAV, Rusijos, Švedijos, Danijos, Prancūzijos, Norvegijos, Italijos, Autralijos, Jungtinės Karalystės gyventojai.

Smagu, kad nuolatiniais svetainės reporteriais tapo Jolanta Paukštienė,Aldona Žėkienė, Violeta Kazlauskienė, Andrius Dručkus, Žilvinas Misiūnas,Gražina Deksnienė, Rimvydas Pupelis, Vida Žaržojienė, Vitalijus Jocys, Ieva Galvelytė-Adomavičienė, Violeta Pupelienė ir kiti.

Šis mūsų talkininkų būrelis per mažas, kad atspindėtų visą nuolat gražėjančio Obelių miesto įvairų gyvenimą. O įvykių yra kasdien, tik mokėkime tai pastebėti.

Tikimės, kad Obelių mokytojai ir moksleiviai įsitrauks į kūrėjų gretas.

Nesikuklinkite ir neabejokite naujienų paskelbimo reikalingumu. Visus drąsiname, nedvejodami rašykite. Kartu norėtume žinoti ir Jūsų  nuomonę apie svetainės turinį.

Kviečiame visus visus prisidėti prie bendro darbo, bus daug įdomesnė ir informatyvesnė interneto svetainė, daugiau žinosime apie tai, kas  visiems yra reikalinga, svarbu ir įdomu. Būtinai praneškite, jei rasite kalbos klaidų, korektūros netikslumų, iškraipytų faktų.

Linkėdami sėkmės laukiame Jūsų pranešimų, naujienų, nuotraukų, kūrybos.

 

Obeliai.eu redakcija 

2015 m. sausis

_MG_6453

Vytautas Butėnas per interneto svetainės pristatymą Obeliuose 2014 m. rugsėjį.

 

Obeliečių gyvenimo akimirkos Rimvydo Pupelio nuotraukose.

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *