Press "Enter" to skip to content

Pagrindinė miesto šventė „Obelinė“ vyks net tris dienas

Spalvinga Obelių šventė vyks rugsėjo 11, 12 ir 13 dienomis. Obeliečiai svečius stebins renginių gausa ir įvairove: aikštėje veiks kino galerija, bus žaidžiamas naktinis krepšinis ir paplūdimio tinklinis, programą rodys baikeriai.

Muziejuje bus atidaryta dviračių žygio „Golgotos keliu“ po Obelių apylinkes nuotraukų paroda ir pristatytas specialus leidinys apie istorines vietas. Pamatysime Giedriaus Kujelio ir Dariaus Baltakio fotografijas iš gegužės mėnesį vykusio renginio.

Praėjo metai kaip apie obeliečių gyvenimą praneša interneto svetainė Obeliai.eu. Įdomiausias naujienas apžvelgs Vilniuje gyvenantys administratoriai Vytautas Butėnas ir Donatas Smalinskas. Vienerių metų gyvavimo proga svetainės bendradarbiai, siuntę miesto naujienas, bus simboliškai apdovanoti.

Atkreipiame dėmesį į išskirtinį renginį. Pirmą kartą Obelių istorijoje organizuojama ekskursija po miesto lankytinas vietas. Įdomų ir turiningą pasakojimą jau rengia nepailstantis ir kūrybingas Rokiškio krašto muziejaus istorikas Valius Kazlauskas.

Oficialioji dalis vyks šeštadienį. 18 valandą po šventinių sveikinimų bus paskelbiamas penktasis Obelių krašto garbės pilietis. Toks garbingas titulas yra suteiktas Romui Kundeliui, Irmantui Kubiliui, Alfredui Gaudzei ir Donatui Smalinskui.

Scenoje koncertuos kelios grupės, 22 valandą dangų nušvies fejerverkai, vyks diskoteka.

Sekmadienis prasidės Obelių krašto tautodailininkų paroda-pardavimu.
12 val. Mišios bus aukojamos už obeliečius, vėliau veiks bendruomenių kulinarinio paveldo kiemeliai, Senolių teatras rodys spektaklį, vyks tradicinis obuolių pyrago konkursas, svečius linksmins kaimo kapelos.

Išsamią programą paskelbsime vėliau.

Ruoškimės visi – šventė artėja!

Rimvydo Pupelio nuotraukos iš praėjusių metų „Obelinės”.

2 Komentarai

  1. Obeliai.eu redakcija
    Obeliai.eu redakcija 2015-08-23

    Genovaitei

    Šventės organizatoriai stengiasi, kad „Obelinė” būtų smagi ir įdomi. Daug kas paaiškės vėliau, kai bus žinomos visos programos detalės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *