Press "Enter" to skip to content

Bendruomenės centro pirmininko Žilvino Misiūno kreipimasis į visus kraštiečius

Mielieji obeliečiai,

didžiulis darbas mūsų bendromis pastangomis jau padarytas. Visa Lietuva jau žino, kur pastatytas įspūdingas paminklas, skirtas Birželio sukilimo dalyviams. Jis pastatytas mūsų gimtuosiuose Obeliuose. Birželį dalyvavome įspūdingoje paminklo atidengimo ceremonijoje, kasdien prie jo ateina žmonių ir uždega atminimo žvakes, nes daugelio prisiminimuose gyva žuvusiųjų laidojimo diena ir 1942 metais statyto paminklo istorija.

Kaip bendruomenės pirmininkas, noriu jums priminti, kad mus visus vienija ta pati gimtoji vieta, todėl ir darbai gali būti tik bendri. Su „Žybartuvos” bendrove dar neatsiskaitėme, todėl dar kartą kviečiu aukomis prisidėti. Labai džiaugiuosi, kad dauguma obeliečių aukojo ir prisidėjo prie šio paminklo atstatymo – gyrė, drąsino, nuoširdžiai patarinėjo. Obeliečiai matė, kad aukojo ir rodė ryžtą žmonės iš visos Lietuvos, padėjo mums, mes buvome ne vieni. Tik visada norėjosi, jog mes, obeliečiai, galėtume ir labiau susitelkti.

Visada yra svarbesnių dalykų, bet kas yra svariau už laisvę, tikėjimą, už atminimą tų, kurie žuvo už tave. Negi mes  negalime paaukoti tiek nedaug. Tikiu, kad galime. Visada tikėjau obeliečiais ir tikiu, kad dar  daug nuveiksime kartu gerų darbų. Tikiuosi, kad bendruomenės skola už paminklo statybą bus greitai grąžinta, nes tai tik nuo mūsų priklauso.

Statybą parėmė 37 Lietuvos įmonės ir daugiau kaip 350 aukotojų iš visos Lietuvos. 

UAB „Žybartuva” paminklą pastatė praėjusių metų gruodį, bet liko palyginti maža skola. Pagal sutartį Obelių bendruomenės centras yra skolingas rangovui 14 850 litų. 

Kviečiu mielus kraštiečius finansiškai prisidėti. Svarbu ne Jūsų aukos dydis, o nuoširdus noras prisidėti prie visų bendro tikslo. Malonu, kad į aukojimo akciją įsitraukia vis daugiau pavienių žmonių ir įmonių. Nuoširdžiai dėkojame visiems rėmėjams ir tiems, kurie dar žada finansiškai paremti. Aukotojus kruopščiai registruojame. Visiems geradariams dovanojame Donato Smalinsko sudarytą leidinį apie paminklą. Jį galite įsigyti ir Obelių miesto bibliotekoje.

Maloniai kviečiu visus aukas pervesti į Obelių bendruomenės centro sąskaitą

LT84 7300 0101 0568 2663, „Swedbank”.

Dėl rėmimo, aukojimo ar kitais klausimais rašykite man el. paštu [email protected] arba skambinkite telefonu 8 670 80208. Į visus Jūsų klausimus mielai atsakysiu.

IMG_7122
Bendruomenės pirmininkas Žilvinas Misiūnas

Plačiau apie monumentą skaitykite http://www.Obeliupaminklas.lt

One Comment

  1. Vilnietis
    Vilnietis 2014-11-15

    Gal kas nors žino, kiek žmonių dabar gyvena Obeliuose ir Obelių seniūnijoje? Vienoje vietoje suradau, kad dabar Obeliuose gyvena tik 973 gyventojai…
    Taip keitėsi skaičius nuo 2006 metų.
    Obeliai 1254 1211, 1204, 1186, 1123, 1083, 1017, 973

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *