Press "Enter" to skip to content

Nacionalinio diktanto tiesioginė transliacija

10807

Tiesioginės transliacijos pradžia vasario 21 d. 11 val.

Vasario 21 d. visi lietuvių kalbos gerbėjai vėl kviečiami rašyti Nacionalinį diktantą.

Diktantas taip pat bus rašomas visose Lietuvos savivaldybėse, bibliotekose, mokyklose ir Lietuvos ambasadose užsienyje. Pasitikrinti kalbos žinias bus galima ir Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vykstančioje Vilniaus knygų mugėje.

Dėl raštingiausiojo vardo bus varžomasi keliose kategorijose – raštingiausio moksleivio, suaugusiojo ir užsienio lietuvio.

Įmonės, įstaigos ir organizacijos varžysis atskiroje grupėje „Lietuvos įmonės – už pagarbą lietuvių kalbai“. Pernai rašyti diktanto itin gausiai susirinko AB Lietuvos pašto, Švietimo ir mokslo ministerijos, AB „Swedbank“, Valstybinės kelių transporto inspekcijos, UAB „KPMG Baltics“atstovai, AB „Lietuvos energija“ darbuotojai.

Kaip ir pernai, diktantą bus galima rašyti namuose ir išsiųsti organizatoriams paštu iki vasario 23 dienos imtinai. Rašiusieji savarankiškai negalės konkuruoti dėl raštingiausiojo titulo.

Nacionalinio diktanto finalas bus rengiamas Vilniuje balandžio mėnesį. Jo tiksli data bus paskelbta vėliau. Finalo dalyvius atrinks lietuvių kalbos ekspertų komisija.

Diktanto tekstas bus paskelbtas vasario 23 dieną svetainėse www.diktantas.lt, www.vlkk.lt ir portale DELFI. Kaip ir anksčiau, konkurse negali dalyvauti lituanistai.

Išsiųsti diktantą paštu reikia adresu:
Nacionalinio diktanto konkursui
AB Lietuvos paštas
J. Jasinskio g. 16
03500 Vilnius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *